Pěstujeme pro vás nejen květiny, ale i zeleninu, ovoce i řezané květy. Snažíme se, aby za námi byla co nejmenší ekologická stopa. Abyste z našich produktů měli alespoň takovou radost, jakou máme my. Jo, naší práci milujeme.....

 

Opravdové zahradnictví

Út - Pá    :    8:30-17:00

So           :    8:30-12:00

Ne+Po     :  zavřeno

.

.

Otevírací doba

Zeleninové bedýnky

V ČEM JSOU NAŠE BEDÝNKY VÝJIMEČNÉ?


1) prodáváme výhradně ovoce a zeleninu, kterou jsme si sami vypěstovali. NIC NEPŘEPRODÁVÁME. Aneb: máte jistotu původu zeleniny z maloprodukce, kterou vám poskytne jen málokdo.


2) pěstujeme ovoce a zeleninu bez chemie, bez chemických postřiků, bez chemických hnojiv. Když už musíme zasáhnout, volíme přípravky povolené do pěstování v režimu BIO.


3) většinu zeleniny sklízíme až v den bedýnkování, t.j. ve čtvrtek. Zeleninu si tak odnesete maximálně čerstvou.


 1. 4)díky umístění na jižním svahu můžeme pro vás pěstovat i netypické ovoce a zeleninu, které se v ČR běžně nepěstuje. Každý rok pěstujeme nové a nové druhy zeleniny, nechte se inspirovat!


Jasný původ z maloprodukce + žádné pesticidy + maximální čerstvost + pestrost = nejlepší bedýnka pouze z InFlore.


(pokud se budete opravdu zajímat o původ a kvalitu zeleniny z farmářských i nefarmářských trhů, z různých zeleninových bedýnek včetně těch "velkobedýnkových společností" zjistíte, že naše zelenina je zcela výjimečná a podobnou zeleninu vám nabídne jen minimum subjektů v ČR... )

KDY JE VÝDEJ A JAKÁ JE CENA?


Bedýnky ve dvou velikostech jsou k dispozici v sezóně cca červen - říjen. Výdej je každý čtvrtek od 12.00 - 18.00 hod., u nás v zahradnictví. Zeleninu sklízíme ve čtvrtek dopoledne tak, abyste ji měli po poledni maximálně čerstvou. Zelenina která rychle uvadá (saláty), je sklizena až v momentě, kdy si přijdete pro bedýnku. Bedýnky nerozvážíme.


XXL bedýnku vám připravíme na vámi zvolený termín a čas!
(ale dejte nám o tom vědět alespoň den dopředu)Cena bedýnky je stanovena na:

    400.- Kč  - standardní

    600.- Kč - XXL

(Bedýnky jsou distribuované v přepravkách, vratná záloha je 150.-/kč. Není však podmínkou, můžete si přinést bedýnku vlastní.)

 

JAK BEDÝNKU OBJEDNAT?

Buď osobně, mejlíkem, přes facebook, nebo smskou. Nejpozději však do středečního večera. Rovněž i zrušení objednané bedýnky nejdéle do středečního večera. Bedýnku nemusíte odebírat každý týden, můžete jednou za dva týdny, či nahodile jak budete chtít. Množství zeleniny je však limitované, pravidelní odběratelé bedýnek jsou tak ve výhodě. Navíc bedýnkáře podporujeme více než přímý prodej, takže některé druhy zelenin (kterých je méně) jsou dostupné pouze v bedýnkách.


Řezané květiny

Přijdete k nám, ukážete si na kytičku a my vám ji uřízneme. Nejčerstvější řezané květy, které vás budou těšit i několik týdnů.


Pěstujeme pro vás :

 1.   mečíky

 2.   jiřinky

 3.   tulipány

 4.   isménie

 5.   lilie

 6.   kaly

 7.   statice


Kde nás najdete?

Ve směru od dálnice D5/sjezd 34: odbočka na Sedlec je v rámci nájezdu na D5 směr Praha a současně na sjezdu ze směru od Plzně. Takže jedete-li od Prahy, sjeďte z D5, podjeďte dálnici a zpátky na ní najeďte směr Praha a v rámci nájezdu je odbočka Sedlec. Jedete-li od Plzně, na sjezdu z D5 včas přibrzděte a odbočte k nám. Projedete přes Sedlec až téměř na konec a před křižovatkou "Y" (Praskolesy/Chlustina) odbočte VPRAVO mezi domy a jeďte pořád z kopce.  Minete naší vinici a pod vrškem nás najdete.


Ve směru od Praskoles či Chlustiny: odbočte první odbočkou VLEVO mezi domy a jeďte pořád z kopce. Po levé straně uvidíte parkoviště a areál prodejní zahrady.


GPS souřadnice: Loc: 49°51'56.51"N, 13°54'25.428"E

Napsali o nás

 1. Veronika z Menu Domů : zde a zde

 2. Blog U nás na kopečku: zde

 3. podnikatel.cz : zde

 4. Tabule: zde

 5. Forbes CZ: zde

Na půl cesty po D5 mezi Prahou a Plzní :) Zadejte si do navigace Žebrák - Sedlec a v obci sledujte naše šipky u silnice.

Kontakt

Prodejní zahrada InFlore

Sedlec u Žebráku

pošta Zdice 267 51


mobil: 608 023 979

E-mail: zahrada@inflore.cz

Přidejte si nás a sledujte na facebooku

Jsme dosti aktivní na sociálních sítích. Sledujte nás, snadno se dozvíte o našich novinkách, co plánujeme, o aktuálním dění. Můžete se ptát, líbí se nám s vámi komunikovat.

Fakturační údaje:

Jaroslav Hajn, Sedlec u Žebráku 41, 26751 Zdice, IČ: 87790386, DIČ: CZ6905263398

Miroslav Štefan, Sedlec u Žebráku 41, 26751 Zdice, IČ: 72542683, DIČ: CZ8509020762

Balkónovky a zeleninová sadba

Každý rok na jaře pro vás pěstujeme stovky druhů balkónových květin a zeleninové sadby. U nás se zelenina pěstuje na poli, známe z praxe jednotlivé odrůdy zelenin, víme co vám prodáváme.


Balkónovky máme každoročně v parádní kvalitě, milujeme zkoušet pěstovat nové a nové květiny, těšte se s námi!